Викрито корупційні схеми в податковій службі і на митниці – СБУ

Викрито корупційні схеми в податковій службі і на митниці - СБУ

Затримано посадовців трьох митниць і податкової

Затримано чотирьох посадовців митних органів, а чиновниці з податкової вже повідомлено про підозру в зловживанні впливом.

СБУ ліквідувала корупційні схеми в податковій службі і на трьох обласних митницях України: викрила на корупції чиновницю Державної податкової служби в Одеській області, а також виявила нові корупційні схеми на Одеській, Львівській та Житомирській митницях. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Повідомляється, що затримано чотирьох посадовців митних органів, а чиновниці з податкової вже повідомлено про підозру в зловживанні впливом.

“Встановлено, що керівниця одного з підрозділів Південного управління Державної податкової служби вимагала хабар у 5 тис. доларів США в місцевого підприємця. Натомість ˗ обіцяла відновити його господарську діяльність, навіть попри ризики у звітній документації”, – повідомляють в СБУ.

СБУ затримала й митників, які за хабарі допомагали бізнесменам ввозити свої товари за прискореною процедурою, а також обходити обов’язкові імпортні платежі.

В Одесі затримано заступника начальника управління місцевого підрозділу Держмитслужби, який занижував для імпортерів митну вартість зарубіжної продукції широкого вжитку.

“Щомісяця посадовець проводив через схему майже 100 товарних контейнерів, кожен з яких оцінював у 500 американських доларів”, – уточнюють в СБУ.

У Львові затримано головного державного інспектора митного поста Краківець, який вимагав гроші за нестворення бюрократичних перешкод під час митного оформлення міжнародних відправлень, а в разі відмови – погрожував додатковими перевірками та затягуванням термінів проходження митного контролю.

У Житомирі затримали керівницю місцевої митниці та її підлеглого – начальника відділу контролю митної вартості.

Посадовці створили власне організоване злочинне угруповання і регулярно одержували хабарі від підприємців за безперешкодне ввезення іноземних товарів в Україну.

Ранше повідомлялося, що суд конфіскував квартиру посадовиці Львівської митниці.

Чи справді рівень корупції в Україні рекордно знизився

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни