Військовий з Івано-Франківщини Ярослав Крайник отримав “Золотий хрест” від головнокомандувача ЗСУ

За інформацією: Суспільне Івано-Франківськ.

Фото: Facebook/Ярослав Крайник

Військовослужбовець з Івано-Франківщини Ярослав Крайник отримав нагрудний знак "Золотий хрест" від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Світлину нагороди боєць опублікував на своїй Facebook-сторінці.

Наказ про відзначення Валерій Залужний підписав 12 липня 2023 року.

"За вірність військовій присязі, сумлінне виконання військового обов'язку, мужність та відвагу, виявлені під час виконання завдань в зоні проведення операції Об'єднаних сил, нагородили нагрудним знаком "Золотий хрест". Слава Україні", — написав Ярослав Крайник.

Військовослужбовець народився у селі Оболоння Калуського району, повідомив Суспільному його побратим, який відмовився називатися. За його словами, початок великої війни Ярослава Крайника застав на заробітках за кордоном.

"Не вагаючись жодної хвилини, Ярослав повертається в Україну боронити Батьківщину від м***винської орди. 27 лютого його зарахували до другої роти 79 батальйону. З березня 2022 у складі зведеної групи батальйону бере участь в бойових діях на Харківщині. З червня 2022 року і до сьогодні перебуває на лінії зіткнення з ворогом у Запорізькій області. Хай Бог допомагає, друже Ярік!" — розповів побратим Ярослава Крайника.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни