Військові насильно вручили одеситу повістку – їх притягнули до відповідальності – Новини України

Військові насильно вручили одеситу повістку – їх притягнули до відповідальності - Новини України

У мережі з’явилося відео, на якому військовослужбовці намагаються вручити чоловікові повістку до військкомату, застосувавши до нього силу. Інцидент стався поблизу ринку “Привоз”. Цю інформацію підтвердили в оперативному командуванні “Південь”.

– За фактом конфліктної ситуації, що сталася 14 лютого 2023 року під час роботи групи військовослужбовців одного з ТЦК та СП з оповіщення громадян, які підлягають мобілізації, у громадському місці, військовою службою правопорядку проводиться службове розслідування за фактом перевищення службових повноважень, – йдеться у заяві.

У відомстві визнали, що поведінка військових була некоректною і їх уже притягли до дисциплінарної відповідальності.

– Некоректна поведінка військовослужбовців засуджена командуванням. Керівників обласного й районного ТЦК та СП притягнуто до дисциплінарної відповідальності. З особовим складом, який залучено до заходів оповіщення, проводяться додаткові роз’яснювальні заняття та тренінги із залученням юристів та психологів, – зазначено у повідомленні.

Водночас у командуванні нагадали, що заходи мобілізації є необхідністю, оскільки такі заходи були ухвалені на найвищому рівні керівництва країни. Громадян, які підлягають мобілізації, закликали виконати свій конституційний обов’язок та самостійно з’явитися до місцевого військкомату.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни