Військові мінують шляхи ймовірного наступу росіян на півночі Київщини – Новини України

Військові мінують шляхи ймовірного наступу росіян на півночі Київщини - Новини України

Фото: t.me/landforcesofukraine

Українські військові проводять мінування шляхів можливого висування загарбників на півночі Київщини. Про це повідомили у Сухопутних військах ЗСУ.

Наразі підрозділи угруповання сил та засобів оборони Києва нарощують не лише рубежі оборони, а й систему інженерних загороджень на півночі. Військові кажуть, що протитанкові мінні поля створюються на танкодоступних ділянках місцевості та можливих шляхах просування супротивника у глибину нашої території.

– Мінування ділянок місцевості проводять задля унеможливлення швидкого вклинення противника в бойові порядки наших підрозділів. Фахівці інженерних підрозділів використовують міни, які зберігалися в Україні ще до повномасштабного вторгнення, а також міни, які надійшли нам завдяки нашим західним партнерам, – розповідають військові.

Раніше командувач Об’єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв заявив, що Білорусь наразі не становить безпосередньої загрози для України. У той же час Сили оборони поступово збільшують свої оборонні можливості на кордоні.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни