Військкомат прокоментував відео, на якому цивільний лежить біля працівників ТКЦ в Івано-Франківську

Керівництво Івано-Франківського територіального центру комплектування та соціальної підтримки оголосило про перевірку випадку з цивільним, який зазняли на відео та пошили в соцмережах. 13 Квітня, 2023, 13:30 Прикарпаття Переглядів: 1795 На відео військовий витягає з кишені пляшку кефіру, крутить її в руках, а потім іде до жінки з забороною знімати Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

На відео, яке зняте на вулиці Промисловій у Франківську, працівник військкомату стоїть біля автомобіля патрульної поліції. Поруч із ним на дорозі лежить чоловік. Жінка, яка знімає на телефон, звертається до чоловіка у військовій формі як до представника військкомату і звинувачує його у тому, що він силоміць тягнув чоловіка у машину. Військовий витягає з кишені пляшку кефіру, крутить її в руках, а потім іде до жінки з забороною знімати. Це відео опублікували у Telegram-каналі “Де роздають повістки? Івано-Франківськ”, пише “Курс”.

Як повідомили на сторінці військкомату у фейсбуці, в мережі інтернет поширюється відео, де авторка звинувачує представників ТЦК та СП у протиправних діях щодо цивільної особи поблизу автомобіля патрульної поліції.

“З даного фрагменту відео неможливо зрозуміти реальну ситуацію, яка трапилась, але користувачі соцмереж вже зробили емоційні висновки. Керівництвом Івано-Франківського обласного ТЦК та СП призначена перевірка щодо даного випадку. У разі виявлення порушень — винних осіб притягнуть до відповідальності”, — зазначили у військкоматі.

Також у теритооріальному центрі комплектації наголосили, що заходи з оповіщення проводяться в межах повноважень та згідно з чинним законодавством:

“Наголошуємо, що заходи з оповіщення проводяться в межах повноважень та згідно чинного законодавства. Водночас, нагадуємо громадянам про необхідність уточнення військово-облікових даних. За ухилення від мобілізації та неявку на виклик до територіального центру комплектування та соціальної підтримки передбачається адміністративна та кримінальна відповідальність”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни