Військкома із Закарпаття, який змушував солдат будувати йому будинок, взяли під варту – Новини України

Військкома із Закарпаття, який змушував солдат будувати йому будинок, взяли під варту - Новини України

Фото: suspilne.media

У понеділок, 7 серпня, Личаківський суд Львова обрав запобіжний захід військкому із Закарпаття – тримання під вартою із правом внесення застави у 805 тисяч гривень. Чоловіка підозрюють у використанні солдатів на будівництві власного будинку. Про це повідомляє “Суспільне.Львів”.

– Після внесення застави підозрюваний звільняється з-під варти і зобов’язується перебувати у своєму населеному пункті, здати паспорти. У випадку невнесення застави строк тримання під вартою становитиме з 7 серпня до 2 жовтня, – сказав суддя Роман Грицко, який розглядав справу.

Затримали військкома, уродженця РФ, 2 серпня. Під час обшуків за місцем його проживання правоохоронці вилучили заборонену українським законодавством символіку –  георгіївські стрічки, прапор РФ, одяг із символікою країни-агресора, а також особисті документи, видані на території РФ. Протягом тривалого часу деякі військовослужбовці РТЦК, його підлеглі, щодня після прибуття до місця несення служби за вказівкою військкома службовим транспортом відправлялися на будівельний майданчик на його присадибну ділянку. До слова, придбав він її під час дії воєнного стану, після чого побудував на ній будинок.

Масові перевірки військкоматів в Україні почалися після скандалу із одеським воєнкомом, який за час дії воєнного стану збагатився на мільйони гривень. Правоохоронці провели 100 обшуків у військкоматах 11 областей і викрили масштабну схему ухилення від призову. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни