Вифлеємський вогонь миру доставили у Львів, спочатку його запалили на могилах захисників – Новини України

Вифлеємський вогонь миру доставили у Львів, спочатку його запалили на могилах захисників - Новини України

Фото: t.me/andriysadovyi

Вифлеємський вогонь миру доставили у Львів. Спочатку його роздали рідним загиблих військовослужбовців.

– Вифлеємський вогонь миру вже у Львові. Львівські пластуни започаткували нову традицію: вогонь привезли з місця народження Ісуса Христа і сьогодні запалили на Полях почесних поховань Захисників України у Львові. Після цього він буде поширений по всій країні, — написав у своєму телеграм-каналі міський голова Андрій Садовий.

Спочатку пластуни передали вогонь миру рідним загиблих воїнів на Личаківському кладовищі, опісля – на Полі почесних поховань, пише Суспільне.

– “Нам важливо розпочати саме з родин військових. Військові які полягли за те, щоби наша держава існувала. Тому сьогодні ми розпочинаємо у Львові саме з Марсового поля і поховання військових, які воювали в АТО… Ми передаємо вогонь безпосередньо у Львові в близько 300 інституцій, — розповіла керівниця Львівського осередку “Пласту” Дарина Доскач.

Учасники акції помолилися, після чого лампадки з Вифлеємським вогнем поклали на могили кожного з військових. О 18:00 відбудеться передача Вифлеємського вогню миру в соборі святого Юра.

Вифлеємський вогонь миру — це міжнародний скаутський захід, що відбувається щороку напередодні Різдва. Основна мета — поширити символічний вогонь з місця народження Ісуса Христа до всіх, хто його потребує. Вогонь є символом доброї справи й підтримки. В Україні з 1999 року вогонь, що символізує мир, любов та добро, і символічно об’єднує всіх українців, поширюють пластуни — українські скаути.

Вранці 15 грудня в Ужгороді словацькі пластуни передали українському Вифлеємський вогонь миру в кафедральному греко-католицькому соборі. Шеф-кухар Євген Клопотенко відповів на обурення передплатників тим, що готував різдвяні страви у Києво-Печерській Лаврі.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни