Відому журналістку Оксану Кваснишин поховають завтра в Чернієві

На початку лютого не стало відомої журналістки Оксани Кваснишин. Протягом декількох років вона боролась з онкологією. Та, на жаль, її життя обірвалося. 28 Лютого, 2023, 18:43 Прикарпаття Переглядів: 1990 Похорон розпочнеться 1 березня об 11:00 в Храмі Святих Кирила і Методія в селі Крихівці Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Оксана Кваснишин працювала репортеркою, редакторкою програм та ведучою на обласному телебаченні «Галичина», згодом — упродовж десяти років — власною кореспонденткою телеканалу «ICTV» в Івано-Франківській області. Створила «Школу професійної журналістики» в Івано-Франківську. В її доробку є багато історій про доброту. Адже вона сама завжди намагалась допомагати іншим.

На початку лютого стало відомо, що відома журналістка після важкої хвороби відійшла у вічність.

Поминальні богослужіння відбудуться сьогодні, 28 лютого, о 19:00 в Домі смутку. Похорон розпочнеться 1 березня об 11:00 в Храмі Святих Кирила і Методія в селі Крихівці. Чин поховання проведуть у селі Черніїв.

“Оксана Кваснишин назавжди запам’ятається cвоєю невичерпною життєвою енергією, відданістю обраній справі, доброзичливістю й комунікабельністю. Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять світлій людині…”, — зазначив міський голова Руслан Марцінків.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни