Відомо, скільки перших класів відкриють цьогоріч у школах Івано-Франківської міської територіальної громади

Майже п’ять тисяч дітей, як очікується, підуть цьогоріч до перших класів закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської міської територіальної громади.

Про це розповіла сьогодні на оперативній нараді у міського голови заступниця директора Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської територіальної громади Наталія Микула, повідомляє Фіртка.

Зі слів посадовиці, планується, у що у школах громади цьогоріч відкриється 138 перших класів, які розраховані орієнтовно на 4 841 учня.

Наталія Микула зауважила, що Департамент освіти і науки проводить роботу з моніторингу місць проживання вихованців старших груп закладів дошкільної освіти та подає відповідну інформацію керівникам закладів загальної середньої освіти, на території обслуговування яких проживаю такі діти.

«Це є надзвичайно копітка і велика робота з моніторингу. Ми моніторимо місце проживання дітей, які навчаються у старших групах дошкільних навчальних закладів і це нам дає можливість про це повідомити керівника.

Для чого? Для того, щоб керівник правильно і доцільно міг сформувати і планову, і фактичну мережу, і знав, скільки на його території обслуговування проживає потенційних старшокласників», – зазначила заступниця директора Департаменту освіти та науки.

В результаті такої роботи усі керівники шкіл Івано-Франківської міської територіальної громади ще у жовтні 2021 року отримали інформацію про те, скільки на їхній території обслуговування проживає потенційних першокласників.

В даному контексті посадовиця нагадала, що зарахування дітей у перші класи закладів загальної середньої освіти здійснюється на основі електронної онлайн-реєстрації, яка стартує вже з 06.00 години 1 березня на платформі блокчейн за посиланням https://school.bloqly.com  та з урахуванням проживання дітей на території обслуговування тієї чи іншої школи – так званих освітніх округів.

«Хочу зазначити, що рішенням виконавчого комітету визначено 44 території обслуговування, які закріплені за певними закладами освіти, де чітко розписані всі вулиці, і батьки мають і зобов’язані ознайомитися.

Проте на блокчейні, коли батько реєструє свою дитину в той чи інший заклад, там обов’язково є перелік вулиць, що батьки можуть подивитися, чи відноситься їхня вулиця до того чи іншого територіального округу», – зауважила Наталія Микула.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни