Відключення світла, пункти незламності та робота рятувальників на Прикарпатті: головне за день від Фіртки

Фіртка зібрала для читачів найцікавіші новини четверга, 24 листопада.

На Прикарпатті запрацювали «Пункти незламності»: де можна зігрітися та підзарядити телефон

Ці пункти працюють цілодобово та безкоштовно. Там доступні тепло, вода, світло, мобільний зв’язок, Інтернет, заряджання мобільних пристроїв, місця для відпочинку, забезпечення для мам та дітей, аптечки.

Спрогнозувати періоди відсутності електроенергії неможливо: на Івано-Франківщині тривають вимкнення світла для всіх черг області

В області за командою «Укренерго» одночасно введені Графіки аварійних вимкнень, Графіки погодинних вимкнень та Спеціальні Графіки аварійних вимкнень.

У разі екстрених ситуацій. Де в Івано-Франківську можна набрати води?

Сьогодні на Прикарпатті електроенергію вимикають без дотримання  черг і періодів вимкнень та на непрогнозований час.

«Ми з кожним ракетним ударом відчуваємо погіршення», — очільник Івано-Франківська про енергосистему міста

Івано-Франківськ підв’язаний до Всеукраїнської енергетичної системи, тому місто «відчуває» ракетні удари по інших областях.

В Івано-Франківську за облаштування у підвалі будинку тимчасового укриття дають у користування генератор: скільки вже роздали

В Івано-Франківську за облаштоване сховище та місце обігріву дають в користування генератори. Відтак, в Івано-Франківську роздали вже 20 генераторів.

На пошуково-рятувальні роботи ми в рази частіше виїжджаємо, аніж на пожежні виклики, – начальник ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області

За статистикою виїзд рятувальників ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області в рази вищий на пошуково-рятувальні роботи, аніж на пожежні виклики.

Відомо, які відділення банків в Івано-Франківську працюватимуть навіть у випадку тривалих відключень світла

Національний банк України опублікував список чергових відділень по всій Україні, які працюватимуть навіть у випадку тривалих відключень електроенергії.

За допомогою обладнання, яке розрізає та розтискає: як на Прикарпатті рятувальники ліквідовують наслідки ДТП

Рятувальники Прикарпаття продовжують працювати в посиленому режимі. Зокрема, часто доводиться ліквідовувати наслідки ДТП.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни