Відключення світла не призвели до росту злочинності на Прикарпатті

Про це 2 грудня на брифінгу в Івано-Франківській обласній державній адміністрації повідомив начальник обласної поліції Сергій Безпалько. 04 Грудня, 2022, 14:30 Прикарпаття Переглядів: 146 Також на Прикарпатті на 11% зменшилася кількість дорожньо-транспортних пригод

За його словами, в умовах відключень електроенергії поліція докладає максимум зусиль для забезпечення безпеки і недопущення злочинності – працюють цілодобово у посиленому режимі, інформують “Вікна”.

Криміногенна ситуація в області є стабільною, збільшення кількості майнових та інших злочинів не фіксують — навпаки, є їхнє зменшення. Також порівняно з минулими тижнями на Прикарпатті на 11% зменшилася кількість дорожньо-транспортних пригод. 

На брифінгу також ішлося про необхідність реагувати на сигнали повітряної тривоги та переходити в укриття. Особливо це стосується людей, які проживають чи перебувають у момент тривоги біля енергооб’єктів. У разі відсутності світла сирена повітряної тривоги не працює, тож поліція спільно з державною службою надзвичайних ситуацій відпрацьовує маршрути й буде через гучномовці повідомляти людей про оголошення і відбій тривоги.

Начальник обласної поліції Сергій Безпалько повідомив, що під час відсутності світла на вулиці виходять максимум нарядів і патрульних екіпажів, і якщо потрібно, до них можна звернутися та отримати допомогу. Також у всіх відділеннях поліції області розгорнуто пункти обігріву.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни