Відійшов у засвіти головний лікар Івано-Франківського онкологічного центру

Сумну звістку 22 грудня повідомила у соціальній мережі його дочка Аліна Андріїв. 22 Грудня, 2022, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 607 Понад 30 років Володимир Романчук був головним лікарем онкодиспансеру, який згодом отримав статус онкологічного центру

Перестало битися серце головного лікаря Івано-Франківського онкологічного центру Володимир Романчук, інформує “ПІК”

Сумну звістку 22 грудня повідомила у мережі його дочка Аліна Андріїв.

Таточку мій дорогий….. наш найдорожчий…..наша підтримка, опора, порадник, наставник….. як без Тебе? Любимо Тебе….. нехай Бог прийме Тебе в свої обійми“, — йдеться в дописі.

67-річний Володимир Романчук працював в Івано-Франківському онкодиспансері понад 35 років, з них 30 — на посаді головного лікаря. За інформацією франківського онкодиспансеру, за ініціативи онкохірурга у Франківську організували клінічний мамологічний центр.

У 2005 році Володимиру Романчуку присвоїли почесне звання «Заслужений лікар України», у 2016 році онкохірурга визнали «Лікарем року» в Україні.

Завдяки ініціативі та наполегливості Володимира Романчука приведено ліжковий фонд у відповідність до структури онкологічної захворюваності населення області, зросла кількість ліжок диспансеру, а також збільшилась кількість хірургічних втручань до 3000 на рік. Інтенсивно впроваджується в практику найсучасніші методики діагностики та лікування онкологічних хворих з використанням ендолімфатичного введення хіміопрепаратів, променевої терапії, що дає можливість переводити неоперабельні стадії хвороби в операбельні. В 1997 році з ініціативи Володимира Романчука організовано клінічний мамологічний центр.

Володимир Романчук був ініціатором відкриття обласного кабінету патології шийки матки на базі обласного онкологічного диспансеру та кабінету моніторингу хірургічної патології щитоподібної залози.

Мав вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «онкохірургія» та за спеціальністю «організація та управління охороною здоров’я».

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни