Відійшов у вічність голова Калуської райради чотирьох скликань Василь Прокопів

Сьогодні, 31 серпня 2023 року, на 72 році життя перестало битися серце Василя Михайловича Прокопіва, голови Калуської районної ради I, IIІ, ІV та V демократичних скликань. 31 Серпня, 2023, 17:30 Калуш Переглядів: 2673 Василь Прокопів був депутатом Калуської районної ради з 1990 року по 2015 рік Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Народився Василь Прокопів у репресованій сім’ї далеко від рідної України, яку любив і шанував усе своє життя. Він був обраний першим головою Калуської районної ради незалежної України та очолював її ще впродовж трьох демократичних скликань. Був незмінним депутатом Калуської районної ради з 1990 року по 2015 рік, інформують “Вікна”.

Василь Михайлович також обіймав посади представника Президента України у Калуському районі, заступника голови Івано-Франківського обласного виконавчого комітету Івано-Франківської обласної ради. Його праця була відзначена високими державними нагородами, зокрема, орденом Ярослава Мудрого ІІІ ступеня і Почесною грамотою Голови Верховної Ради України.

“Василя Прокопіва ми запам’ятаємо як прекрасну життєрадісну людину, висококласного фахівця своєї справи, чоловіка високих моральних цінностей”, — йдеться в повідомленні Калуської районної ради.

Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат Калуської районної ради висловлюють щирі співчуття та розділяють біль втрати з рідними та близькими покійного.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни