Від початку війни автопатрулі виявили в області майже 450 злочинів

В області організовано піші та автопатрулі. Віднедавна, через відключення вуличного освітлення, їх чисельність значно збільшилась. 04 Листопада, 2022, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 156 Під час щоденно патрулювання поліцейські реєструють десятки правопорушень

Правоохоронці несуть службу і на контрольно-пропускних пунктах, які встановлені на в’їздах та виїздах з області.

Під час щоденно патрулювання поліцейські реєструють десятки правопорушень, повідомляють “Вікна” з посиланням на поліцію Івано-Франківської області.

Від початку війни піші та автопатрулі виявили в області майже 450 злочинів. Найбільше — за статтями 309, 263 та 358 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами та підроблення документів.

Також поліцейськими складено понад 26 300 адміністративних протоколів. Понад 1180 протоколів складено за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушенн — керування транспортним засобом у в стані сп’яніння.

Патрулями розшукано 6 осіб, які перебували у розшуку, а також один автомобіль. Майже сотню злочинів виявлено працівниками поліції, які несуть службу на блокпостах. Контрольно-пропускні пункти від початку війни діють на всіх виїздах та в’їздах в область. Також на блокпостах складено понад 2500 адміністративних протоколів, більшість яких за ст. 122 (перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів). Розшукано 21 транспортний засіб. Поліцейські Прикарпаття і надалі продовжують дбати про безпеку та спокій громадян. А відтак посилено нести службу на території області. Відповідні заходи спрямовані на забезпечення публічної безпеки та порядку, профілактику правопорушень і надання допомоги громадянам.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни