Від початку року на автошляхах області трапилось 732 аварії

Керування напідпитку, перевищення безпечної швидкості, керування транспортними засобами без документів, недотримання правил обгону — найпоширеніші порушення на дорозі. 22 Березня, 2023, 15:30 Прикарпаття Переглядів: 116 За цей період на автошляхах області трапилось 732 аварії. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Від початку року на автошляхах області трапилось 732 аварії. Із них 167 – із постраждалими, в яких 21 людина загинула, а 253 особи були травмовані, повідомляють “Вікна” з посиланням на поліцію Івано-Франківської області.

Поліцейські особливо посилили контроль за керуванням водіями у стані алкогольного сп’яніння, виявивши цьогоріч понад 820 нетверезих водіїв. На правопорушників складено адміністративні матеріали.

Поліція нагадує, що керування в стані сп’яніння передбачає адміністративну відповідальність:

  • за скоєння правопорушення вперше: штраф 17 000 гривень та позбавлення права керування на 1 рік;
  • повторно протягом року: штраф 34 000 гривень та позбавлення права керування на 3 роки з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адмінарешт на десять діб з позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого;
  • втретє протягом року: штраф 51 000 гривень та позбавлення права керування на десять років з конфіскацією транспортного засобу або адмінарешт на п’ятнадцять діб з позбавленням права керування на десять років з конфіскацією транспортного засобу.
"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни