Від Covid-19 померли двоє калушан. Смертей від коронавірусу не було з початку квітня

Як повідомляє офіційний сайт Калуської міської ради, станом на 5 жовтня  зареєстровано 27013 підозр на коронавірусну хворобу, у тому числі 18 — за останню добу. 05 Жовтня, 2022, 11:00 Калуш Переглядів: 416 Ілюстроване фото. Померли двоє мешканців міста Калуша, чоловік і жінка похилого віку (понад 80 років)

На цю дату зафіксовано 13 511 підтверджених випадків COVID-19, з них 18 нових випадків захворювання — за останню добу. На 5 жовтня в стаціонарних закладах охорони здоров’я Калуської громади перебувають 35 хворих з коронавірусною хворобою та пневмонією — це найбільша кількість за останні пів року. Усі госпіталізовані є жителями громад колишнього Калуського району. 

За останню добу на Калущині зафіксовано дві смерті від коронавірусної хвороби, а загальна кількість жертв COVID-19 з початку пандемії вже становить 382. До речі, летальних випадків внаслідок коронавірусної хвороби в громадах колишнього Калуського району не фіксували з початку квітня.

Як повідомив «Вікнам» завідувач Калуського міськрайонного відділу державної установи «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб» Богдан Пеленичка, померли двоє мешканців міста Калуша, чоловік і жінка похилого віку (понад 80 років).

Нагадаємо, у серпні на Калущині було виявлено 134 нові випадки коронавірусної хвороби, а за вересень (станом на 30 число) — 351. За період від 30 вересня і до 5 жовтня — вже є 43 нові випадки. Також від серпня зростає кількість госпіталізованих з коронавірусною пневмонією. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни