“Вибір гинути на війні”: стендапер Щегель вибачився, бо “зводять з розуму” погрози

При цьому Щегель звинуватив ЗМІ у тому, що вони розповсюдили новини із його висловлюваннями і “породили непорозуміння і ненависть”. 06 Березня, 2023, 19:30 Україна Переглядів: 279 Україну він назвав “й**аним цирком із попаяними дебілами у яких нема шансів на цивілізоване життя”. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Стендап-комік Андрій Щегель, який утік з України через дозвіл Мінкульту і сказав, що українці самі зробили вибір “гинути на війні”, опублікував відео-вибачення, де заявив, що його слова вирвали з контексту і він не те мав на увазі, повідомляє “Українська правда”.

Нещодавно Щегель заявив, що виїхав до Туреччини попри те, що мав три повістки в армію, оскільки вважає себе “вільною людиною”.

Після хвилі хейту та обурення суспільства він оскандалився із новою заявою.

Зокрема, Україну він назвав “й**аним цирком із попаяними дебілами у яких нема шансів на цивілізоване життя”. Він заявив, що ніколи не повернеться в країну і основний мотиватор цього – український народ.

Щегель вважає, що основна причина обурення суспільства “грунтується на заздрості” і тепер він може отримати політичний притулок у багатьох країнах.

Українських коміків він назвав “сцикливими п**арасами”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни