Ветерани футболу Калуша вшанували благодійним матчем пам’ять Тараса Яціва

30 жовтня на стадіоні “Хімік” у Калуші дві ветеранські команди міста провели благодійний матч пам’яті свого товариша, футболіста і світлої людини Тараса Яціва. 31 Жовтня, 2022, 12:00 Калуш Переглядів: 224 Всі кошти, які були зібрані на благодійному футбольному матчі, надійдуть на допомогу ЗСУ. Фото: Назар Липай

Минуло сім років, як не стало Тараса Яціва. “Футбол був змістом його життя”, — саме такі слова викарбувані на пам’ятнику, що встановлений на стадіоні його рідного села Гуменів на Калущині, інформують “Вікна”.

Понад 7500 гриивень, які були зібрані на благодійному футбольному матчі, надійдуть на допомогу Збройним Силам України, повідомляють організатори.

“Дякую Вам усім друзям, за пам’ять та шану про мого чоловіка Тараса, я знаю і вірю, що сьогодні він був разом з усіма, з командою друзів-футболістів з якими проводив свій час в спорті, з якими дружив, низький уклін Вам за добрі, теплі слова про Тараса, мого чоловіка, за те, що проводите турніри пам’яті, за те, що з роками не забуваєте його, і бажаю вам здоров’я та витримки, нехай Господь благословляє вас, ваші сім’ї, мирного неба над головою, дякую…”, — зазначила дружина футболіста Лідія Яців.

Нагадаємо, що колишній футболіст «Хіміка» (Калуш) та «Спартака-2» (Калуш) Тарас Яців помер на футбольному полі у вересні 2015 року. У товариському матчі серед ветеранів 48-річний Тарас Яців знепритомнів і більше не підводився. Очевидці та лікарі нічого не могли подіяти. Останні роки Тарас Яців виступав за  команду рідного Гуменова та  команду Тужилова.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни