Ветерани бойових дій зможуть безкоштовно проходити МРТ в обласному онкоцентрі

З ініціативи Відділу Міністерства у справах ветеранів в області, ГО обласної асоціації ветеранів та учасників АТО, ГО обласна спілка родин загиблих, померлих в зоні АТО/ ООС провели спільну нараду з керівництвом ОДА, департаментом охорони здоров’я та керівниками обласних медичних закладів обласної ради, які дотичні до виконання обласної програми підтримки ветеранів, родин загиблих, осіб з інвалідністю в частині медичного забезпечення.

07 Лютого,
2022,
18:30
Прикарпаття

Переглядів: 162


Для проходження обстеження потрібно записатись в чергу.

Про це йдеться на Facebook-сторінці начальника відділу Мінветеранів на Прикарпатті Володимира Веркальця, інформують “Вікна”.

Ветерани звернули увагу на проблемні питання, на відсутності інформування людей щодо медичної реформи, фінансування за рахунок коштів державного бюджету через Національну службу здоров’я України. А також привернули увагу щодо використання коштів обласного бюджету для вирішення тих питань, які не покриваються державою.

Загалом з обласного бюджету в 2022 році виділено для ветеранів АТО//ООС 1,6 млн гривень, які розподілено для закладів, які нададуть послугу з зубопротезування (обласна стоматполіклініка (800 000 грн), госпіталь ветеранів Коломия (200 000 грн), обласна клінічна лікарня (200 000 грн), Центр психічного здоров’я у Чукалівці (200 000 грн), онкоцентр (100 000 грн), обласний кардіоцентр (50 000 грн), інфекційна лікарня (50 000 грн).

Також вдалося досягнути домовленості з керівництвом Прикарпатського клінічного онкологічного центру Івано-Франківської обласної ради щодо надання послуги проходження МРТ учасниками бойових дій, особами з інвалідністю внаслідок війни, родинами, які втратили рідних на війні, бійцями-добровольцями.

Для проходження МРТ необхідно:

— зателефонувати за тел. 067 569-84-78 та записатися у чергу;

— електронне направлення встановленого взірця від вузькоспеціалізованого спеціаліста;

— посвідчення встановленого взірця (УБД, бійця-добровольця, особи з інвалідністю, члена сім’ї загиблого (померлого).

Також при записі на проходження МРТ потрібно порадитися та проконсультуватися щодо певних обмежень та протипоказів щодо використання магнітно-резонансної томографії. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни