Ветеран Олег Івахнюк передав на передову квадрокоптер від громади Чикаго

Благодійники з Чикаго придбали для українських бійців-прикордонників необхідний їм квадрокоптер. Доставив його в Калуш волонтеркам ветеран добровольчого батальйону «Донбас» Олег Івахнюк. 08 Вересня, 2023, 17:00 Калуш Переглядів: 531 Олег Івахнюк, Ірина Білецька, Леся Лазар та волонтерка Діана Гуш під час передачі квадрокоптера Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Своє прохання ще в липні воїни 27 Прикордонного загону імені Героїв Карпатської Січі, який перебуває нині на Бахмутському напрямку і де служать калушани, надіслали своїм родичам і друзям. Для виконання бойових завдань їм був дуже необхідний квадрокоптер DJI Mavic 3 E та зарядний пристрій до нього, інформує “Нафтохімік”.

Після оприлюднення інформації волонтерок Ірини Білецької та Лесі Лазар відгукнувся ветеран батальону «Донбас» Олег Івахнюк, який у той час перебував у США (Чикаго) на лікуванні.

— Квадрокоптер й усе необхідне для нього придбали українці — члени Церковного братства ім. Йосифа Обручника з Чикаго, — розповідає Олег. — Я лише озвучив їм проблему наших бійців. Тому дякувати слід перш за все цим не байдужим до нинішніх подій в Україні мешканцям американського міста.

І хоча Олег Івахнюк зовсім недавно повернувся у Калуш після 6-місячного й уже повторного лікування в США, він особисто захотів зустрітися з калуськими волонтерками, щоб передати їм квадрокоптер.

Волонтерки запевнили, що вже через кілька днів літаючий прилад буде у наших бійців.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни