Вертеп з Боднарова передав 20 тис. гривень на окопні свічки

Волонтери закупили парафін для окопних свічок, які допоможуть захисникам України. 29 Січня, 2023, 09:00 Калуш Переглядів: 136 Волонтери закуплять парафін для окопних свічок за гроші від боднарівського вертепу Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Жителі села Боднарів Калуської громади висловлюють подяку “найкращому вертепу з нашого села”. Його учасники передали волонтерам 20 000 гривень для закупівлі парафіну, щоб виготовити окопні свічки, повідомляє Зоряна Гамуляк:

“Справді приємно, що ми всі гуртуємося для доброї справи. Найближчим часом все буде зроблено і відзвітовано. Звертаюся до односельчан, чиї рідні зараз боронять Україну, якщо маєте можливість запитуйте в них, чи є потреба в окопних свічках, будемо їх відсилати на ті напрямки, де є необхідність. Дзвоніть до мене чи пишіть. Слава Україні!”.

Як повідомляли “Вікна”, боднарівському вертепу вже понад 35 років. Автентичні костюми передаються від батьків дітям. А от сценарій — новий, як і дійові особи. Адже основний меседж цьогорічного вертепу — визволимо Україну від ворожої навали та здобудемо таку бажану Перемогу

Керівник колективу Микола Дрогомирецький каже, що з патріотичною колядою були і на різних фестивалях, і на Майдані підіймали дух. Колектив нараховує до 40 учасників. Наймолодшому — 7 років, найстаршому — 64.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни