Верховна Рада визначила, як відбуватиметься ЗНО 2022 і вступ до вишів

Новини

Верховна Рада визначила, як відбуватиметься ЗНО 2022 і вступ до вишів

Вчора

Верховна Рада проголосувала певні рішення, які регулюють запровадження спрощеної процедури Зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до вищих навчальних закладів в умовах воєнного стану. Про це повідомила секретар Комітету з питань освіти, науки та інновацій Наталія Піпа у Facebook.

«ЗНО 2022 — спрощене. Вступ в університети за спрощеною процедурою. Консенсусне рішення підтримане всім парламентом. Рішення є вимушеним. Після гострих дискусій із врахуванням усіх обставин. Можливі зміни у залежності від ситуації з фронтом», — повідомила Наталія Піпа

Процедуру ще будуть опрацьовувати, наразі планується таке: Мультипредментний онлайн-тест (українська мова, історія України, математика), який має здаватися в безпечних місцях. Розглядається також здача в посольствах та консульствах України за кордоном. Тестування буде проводити Український центр оцінювання якості освіти.

Планується проводити в липні. Рішення не є остаточним, можливі зміни, наголосила депутатка. МОН розробляє процедуру в деталях, яку має затвердити Кабмін.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни