Верещук закликала готуватися до тривалої війни: “До кінця року”, “наступної весни” – все це неправда – Новини України

Верещук закликала готуватися до тривалої війни: "До кінця року", "наступної весни" - все це неправда - Новини України

Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликала українців готуватися до тривалої війни з Росією та оприлюднила рекомендації із п’яти пунктів.

– Скільки ще триватиме війна? Маємо бути чесними. У цій війні шлях до перемоги буде довгим та важким. «2-3 тижні», «до кінця року», «наступної весни» – все це неправда. Маємо налаштуватись на тривалу боротьбу. Громадяни та влада – всі мають налаштуватися до тривалої і важкої війни. І тільки тоді ми переможемо, – написала Верещук.

Рекомендації від Верещук:

Налаштовуємось на марафон, а не на спринт, на бій з дванадцяти раундів, а не з трьох Беремося тільки за реалістичні речі, не витрачаємо ресурси та час на те, що «не злітає». Тримаємо фокус на головних речах, ігноруємо решту. Маємо звикнути жорстко тримати пріоритети та не розпорошуватись Корупція – держзрада. Якщо не жорстко, то не спрацює. Політиканство та горлопанство – мораторій. Чвари – після війни.

Заклик Верещук до тривалої війни прозвучав на фоні заяви НАТО про відмову України від територій як один із варіантів вступу до Альянсу. У МЗС вже назвали такі заяви неприпустимими.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни