Великобританія виділить понад 20 мільйонів доларів на кіберзахист України – Новини України

Великобританія виділить понад 20 мільйонів доларів на кіберзахист України - Новини України

Уряд Великобританії оголосив про виділення 20,5 мільйонів доларів для допомоги Україні у сфері кіберзахисту. Про це пише Reuters.

Як зазначено в повідомленні, цей пакет допомоги стане доповненням до 6,35 млн фунтів (понад 8 млн грн. – ред.), оголошених минулого року. Гроші будуть спрямовані на покращення захисту критично важливої ​​національної інфраструктури від руйнівних російських атак на тлі контрнаступу України.

За словами прем’єр-міністра Британії Ріші Сунака, напади Росії на Україну не обмежуються вторгненням на сушу, але й включають спроби атакувати кіберінфраструктуру, яка надає життєво важливі послуги, від банківських послуг до енергопостачання. Він наголосив, що фінансування має вирішальне значення для припинення кібератак, зміцнення захисту України та підвищення здатності до виявлення та знешкодження шкідливого програмного забезпечення.

Також Сунак планує наступного тижня звернутись до підприємців та бізнесу із закликом збільшити інвестиції в Україну, щоб допомогти їй відновити економіку після російського вторгнення.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни