Вбивці на інсталяції про Маріуполь у Петербурзі написала старшокласниця – Новини України

Вбивці на інсталяції про Маріуполь у Петербурзі написала старшокласниця - Новини України

Фото: paperpaper.ru

Інсталяцію про Маріуполь у Санкт-Петербурзі розписала 17-річна дівчина. Про це повідомив телеграм-канал ” Кривава пані “. За даними “Обережно, Media”, ученицю 11 класу середньої школи № 358 затримали на Палацевій площі та доставили до відділу.

Згідно з матеріалами “справи”, повний варіант фрази, написаної на серці: “Скільки мирних ви вбили. Вбивці, ви його розбомбили, Юди”. За даними ЗМІ, дівчина – учасниця олімпіад з математики та інформатики. Видання ” Папір ” повідомило з посиланням на прес-службу ГУ МВС по Петербургу, що на дівчину склали адміністративний протокол про “дискредитацію” російської армії.

Інсталяцію «Два серця» встановили 13 грудня. 18 грудня на ній написали: «Вбивці, ви розбомбили його. Юди». Вже за годину із сердець зняли панелі, їх хочуть замінити на нові. Як розповів кореспондент «Паперу», під час демонтажу до робітників підійшов молодик і сказав, що слово “Мариуполь” написане з помилкою – замість «и» має бути “і”.

Серця встановили перед Новим роком на честь “побратимства” Санкт-Петербурга і Маріуполя. Росія повністю окупувала українське місто у травні. 1 червня влада Санкт-Петербурга заявила, що міста будуть “побратимами”. За даними пітерського видання ” Ротонда “, інсталяція в Петербурзі обійшлася в 1,05 мільйона рублів. Також місто оплатило схожу конструкцію, яку у вересні поставили в Маріуполі.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни