Вашу карту хочуть “зламати”: за добу трьох прикарпатців ошукали на понад 90 тисяч гривень – Новини Галича

Одразу три випадки шахрайства, вчинені за однією схемою, зареєстрували працівники поліції Івано-Франківщини за минулу добу.

Майже 92 тисяч гривень втратили мешканці Прикарпаття після дзвінків псевдо працівників банку, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на поліцію області.

До правоохоронців звернувся 58-річний мешканець Долини. Як з’ясували поліцейські, його ошукали аферисти за один телефонний дзвінок. Невідомий чоловік представився працівником банку та повідомив, що карту заявника заблокують. Адже її намагаються “зламати” шахраї. Чоловік виконав всі вказівки незнайомця та переказав на невідомий банківський рахунок 53 500 гривень.

За такою ж шахрайською схемою 48-річний мешканець Снятина втратив понад 23 500 гривень. Після дзвінка псевдо банківського працівника того ж дня переказував власні кошти на невідомий рахунок.

А 69-річна мешканка Івано-Франківська, яка довірилась телефонному незнайомцю, переслала шахраям майже 15 тисяч гривень власних заощаджень.

За всіма цими фактами поліцейські Прикарпаття розпочали кримінальні провадження. Йдеться про ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

До теми: В Україні викрили шахраїв, які видурювали гроші у родичів загиблих воїнів

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни