“Ваш рахунок заблоковано”: шахраї ошукали прикарпатку на 130 тис. грн

Новини

“Ваш рахунок заблоковано”: шахраї ошукали прикарпатку на 130 тис. грн

Вчора

Ваш банківський рахунок заблоковано, збій системи або ж збільшення кредитного ліміту – саме під такими приводами пройдисвіти телефонують до мешканців краю та дізнаються конфіденційну інформацію. Вони спустошують електронні гаманці, привласнюючи заощадження краян. Працівники поліції застерігають прикарпатців не довіряти невідомим. Всі дані, якими ви володієте щодо ваших банківських рахунків, є конфіденційними.

 

Факт шахрайства, вчиненого щодо мешканки Галицької ТГ, задокументували поліцейські Івано-Франківщини.
Потерпіла розповіла, що до неї зателефонував чоловік, який представився співробітником фінансової установи. Він запевнив жінку, що її банківську картку буде заблоковано. Аби убезпечити кошти, необхідно швидко зняти весь залишок та частинами через термінал перевести на інший рахунок.
Зрештою, жертва афери виконала умови.
В результаті здійснених транзакцій зловмисник отримав значну суму грошей.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці наголошують:

– будьте уважними та обачними. Якщо в телефонній розмові невідомий співрозмовник пропонує свою допомогу з банківським рахунком або закликає передати гроші для вирішення проблем – негайно кладіть слухавку.
Будьте певні – ви розмовляєте з шахраєм. У випадку надходження таких дзвінків спочатку перевірте отриману інформацію, а за потреби – телефонуйте на спецлінію «102».

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни