ВАКС призначив до розгляду справу судді з Івано-Франківської області

Вищий антикорупційний суд призначив до розгляду по суті справу за обвинуваченням судді Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області Володимира П’ятковського в одержанні 1200 доларів неправомірної вигоди. 17 Травня, 2023, 08:30 Прикарпаття Переглядів: 160 Володимир П’ятковський. Фото: Дзеркало Коломиї Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Таке рішення 8 травня ухвалив Вищий антикорупційний суд, повідомляє «Слово і діло».

«Призначити судовий розгляд на підставі обвинувального акту у кримінальному провадженні №52022000000000241 від 02.09.2022 за обвинуваченням (Володимира П’ятковського. — Ред.) на 15:00 в приміщенні Вищого антикорупційного суду», — йдеться в рішенні.

Раніше інший підозрюваний у цій справі адвокат Іван Козак пішов на угоду про визнання винуватості. Йому призначили 5 років умовно з іспитовим строком у 2 роки.

Нагадаємо, ВАКС обрав судді Коломийського міськрайонного суду Володимиру П’ятковському запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 744 300 грн.

Під час досудового слідства встановлено, що суддя за пособництва адвоката одержав від громадянина 1200 доларів неправомірної вигоди за не притягнення до відповідальності за адміністративне правопорушення, передбачене ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Підозра підписана заступником генерального прокурора — керівником САП. 30 вересня 2022 року за його дорученням прокурором та детективами НАБУ указаним особам вручено повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Раніше йшлося, що на Прикарпатті впіймали суддю, який отримував хабарі рекомендованими листами.

Свою суддівську кар’єру П’ятковський розпочав  1994 році в Коломийському районному судді.

У 2004 році його було обрано суддею безстроково, а вже в 2007 році Володимир П’ятковський був призначений Радою суддів головою Коломийського міськрайонного суду. П’ятковський очолював суд у Коломиї до жовтня 2022 року

За отримання хабаря судді загрожує  позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

За інформацією видання “Курс”, в березні 2022 року слідчий суддя Коломийського міськрайонного суду отримав два рекомендованих листи, у яких були гроші за “належне проведення розслідування в кримінальному провадженні”. У кожному конверті було по 500 доларів. Пізніше, з’ясувалося, що хабарі надсилали П’ятковському.

Свою суддівську кар’єру П’ятковський розпочав  1994 році в Коломийському районному судді.

У 2004 році його було обрано суддею безстроково, а вже в 2007 році Володимир П’ятковський був призначений Радою суддів головою Коломийського міськрайонного суду. П’ятковський очолював суд у Коломиї до жовтня 2022 року.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни