ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!! – Новини Івано-Франківська

Підрядною організацією розпочато роботи по перекриттю частини вулиці Надрічної в Івано-Франківську.

Орієнтовно до ранку буде перекрито дві смуги руху на Надрічній – з боку дамби річки Бистриця Солотвинська, інші дві ж залишаться проїзними. Це вимушений крок задля проведення подальших будівельно-монтажних робіт та перенесення мереж, що є необхідним перед початком монтажу опор транспортної розв’язки для «Галицького мосту».

Схема організації дорожнього руху погоджена з Управлінням патрульної поліції в Івано-Франківській області. Згідно з нею на цій ділянці встановлюються близько півсотні дорожніх знаків та світлоповертальних конструкцій. Схему ОДР можна завантажити за посиланням:
https://drive.google.com/…/1vBZBO…/view

Просимо водіїв з розумінням поставитися до цих робіт і викликаних ними незручностей, звертати увагу на дорожні знаки та обмежувачі!

Додамо, що паралельно триває робота на старій частині вулиці Надрічної. Сьогодні підрядна організація уклала другий шар асфальтобетону на ділянці від «нової» Надрічної до перехрестя Промислової. Згодом підрядник приступить до виконання робіт на перехресті вулиць Промислова-Надрічна, після їх завершення буде надано рух транспорту і старою частиною вулиці Надрічної.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!!

 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!!

 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!!

 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!!

 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!!

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни