В “Укренерго” заявили, що в енергосистемі немає дефіциту потужності – Новини України

В "Укренерго" заявили, що в енергосистемі немає дефіциту потужності - Новини України

Внаслідок зменшення споживання на вихідних та введення в роботу двох блоків атомної станції дефіциту потужностей в українській енергосистемі не зафіксовано. Про це повідомляє прес-служба регулятора.

– Станом на сьогоднішній день, завдяки цілодобовій роботі ремонтних бригад “Укренерго” та введенню в роботу двох блоків АЕС, а також зниженню споживання у вихідний день, дефіциту потужності немає, – заявили в компанії.

Як зазначено у повідомленні, ліміти споживання на сьогоднішню добу в регіонах не встановлювалися, але у разі збільшення споживання можуть бути застосовані аварійні відключення.

– Зокрема, це стосується Одеської, Київської, Хмельницької, Житомирської областей та Києва, де зі зростанням споживання через мережеві обмеження можливі аварійні відключення. Звертаємо увагу, що зняття лімітів споживання стосується лише доби 12 лютого. З початком робочого тижня та характерним для нього зростанням споживання обмеження можуть повернутися, – наголосили в “Укренерго”.

Енергетики зазначають, що відновлювальні роботи на теплоелектростанціях, пошкоджених під час ракетних атак, продовжуються. Водночас продовжується імпорт електроенергії.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни