В Україну приїде команда з Пентагону – буде моніторити використання допомоги США – Новини України

В Україну приїде команда з Пентагону – буде моніторити використання допомоги США - Новини України

Фото: visitukraine.today

Пентагон створює нову команду в Україні для моніторингу використання допомоги Києву з боку США у сфері безпеки. Як повідомляє CNN, команда починає свою роботу, оскільки все більше республіканських законодавців закликають посилити нагляд за тим, як використовуються гроші платників податків.

Повідомляється, що головний інспектор Міністерства оборони Сполучених Штатів розпочав роботу в Україні наприкінці серпня, і до кінця вересня очікується прибуття додаткового персоналу. Вони будуть контролювати витрати США на допомогу Україні в галузі безпеки, це понад 43,7 мільярда доларів.

Команда створена в контексті ініціативи законодавців-республіканців, які вимагають більшого нагляду за використанням цієї допомоги. Попередньо, республіканці почали ставити питання щодо доцільності великих сум грошей, виділених на допомогу Україні, і закликали до посилення контролю.

Ця команда буде допомагати “забезпечити більш ефективний моніторинг та контроль за витратами на допомогу Україні в умовах війни і великого обсягу поставок зброї та обладнання”.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни