В українських школах хочуть запровадити окремий курс статевого виховання

Міністерство освіти і науки планує впровадження окремого курсу статевого виховання у межах державного стандарту для профільного рівня загальної середньої освіти, який наразі перебуває у розробці. 14 Травня, 2023, 16:30 Україна Переглядів: 231 Ілюстроване фото. Курс статевого виховання буде впроваджений у межах нового державного стандарту. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це йдеться в листі МОН співавторці електронної петиції про запровадження обов’язкового статевого виховання в школах Ірині Тишко, інформують “Вікна” з посиланням на сайт “Освіта”.

Зокрема, в Міністерстві освіти і науки повідомили, що в межах реалізації соціальної і здоров’язбережувальної освітньої галузі нового державного стандарту передбачається впровадження окремого курсу статевого виховання, який враховуватиме досвід європейських країн із впровадження програм статевого виховання. 

Окрім того, у МОН зазначають, що спільно із заінтересованими органами здійснюється робота з розроблення просвітницьких програм, курсів, інформаційних та методичних матеріалів як для дітей та молоді, так і для їх батьків, вчителів, інших дорослих, що долучаються до статевого виховання.

«В Україні статеве виховання інтегровано у систему загальної середньої освіти і здійснюється через зміст обов’язкових для вивчення предметів і систему виховної роботи. Для реалізації програм статевого виховання розробляються навчально-методичні матеріали, здійснюється підготовка педагогів в системі післядипломної педагогічної освіти», – зазначили у Міністерстві освіти і науки.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни