В Україні з 7 січня приморозить, — Наталка Діденко

Аномально тепла погода ще побуде в Україні. Температура повітря ще і завтра впродовж дня радуватиме прочиненими вікнами із п’янким весняним повітрям, приємними враженнями солідарності навіть атмосфери з українцями. 02 Січня, 2023, 19:30 Україна Переглядів: 442 Ілюстроване фото. Нова, холодніша повітряна маса, почне заходитиме в Україну з 4-6 січня, — прогнозує синоптикиня

Коли якась потолоч хоче нас морозити, а синє небо і яскраве сонце крутять їм свої небесні дулі, — впевнена синоптикиня Наталка Діденко.

Насолоджуючись теплом на вулиці та в домівках, обов’язково не забудьте використати це тепло для максимальної економії електроенергії, яка йде на обігрів. Бо зима триває і, звичайно, ще будуть похолодання.

Отже, 3-го січня температура повітря впродовж дня, за прогнозом Наталки Діденко, в Україні становитиме +7…+12 градусів, на південному заході та в південній частині — +9…+14 градусів.

Опади якісь суттєві завтра малоймовірні в більшості областей. На півдні, сході та в центрі — сонячні прояснення.

На Закарпатті та в Карпатах можливі локальні невеликі дощі.

Вітер очікується західний, північно-західний, помірний, часом рвучкий, як навесні.

У Києві 3-го січня ще буде тепло, до +9 градусів, проте вже повітря стане поступово “з’їжджати”. Опади малоймовірні, але збільшиться хмарність.

Нова, холодніша повітряна маса, почне заходитиме в Україну з 4-6 січня, — прогнозує синоптикиня.

Морозний пік припаде на 7-9 січня, коли нічна температура повітря на сході та півночі може опускатися до -10…-15 градусів.

“Схоже, що стара приказка мого діда цього року подіє, він завжди казав: “Якщо латинське Різдво на воді, то наше — на ледІ”. Зрозуміло ж? Якщо 25 грудня було тепло, то 7 січня буде холодно”, — пригадує Наталка Діденко.

А вже з 10-го січня в Україні знову очікується потепління.

“Тому поки що радіємо теплу, максимально економимо електроприлади, більше гуляємо на вулиці — треба ж диванам, робочим кріслам, доїданням новорічних салатів, а особливо психіці після нічних тривог трохи відпочити”, — закликає синоптикиня.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни