В Україні створять гру, яка навчатиме дітей правильно діяти у надзвичайних ситуаціях

З цього приводу 10 березня за участю представників ДСНС, Голови Рівненської обласної військової адміністрації та IT- компаній відбулася зустріч, в ході якої ДСНС підписали спільний меморандум разом із рівненськими IT- компаніями та професійним навчальним закладом. 11 Березня, 2023, 12:30 Україна Переглядів: 174 Гра буде цікава як дітям там і дорослим. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

За словами директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Олександра Чекригіна, створення гри дозволить підготувати на 10 років вперед молоде покоління, яке буде знати та застосовувати отриманні безпекові знання у реальному житті. А через дітей навчатимуться і дорослі, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу ДСНС Україна.

Варто зазначити, що гра розрахована на дітей, віком від 6 до 12 років. Це перший такий продукт в Україні, який дозволить в ігровій формі навчити, як безпечно поводитися в побуті, а також первинним правилам пожежної безпеки.

Гра буде складатися із 40 безпекових рівнів. У ній гравець є рятівником-новобранцем, який став у ряди ДСНС. А ознайомитись з усім йому допомагає робот зі штучним інтелектом С.А.Н.Д.Е.Р.С. (Система автоматичного навчання дітей елементам рятувальної справи).

У майбутньому планується наповнювати гру іншими безпековими складовими: з тематик мінної безпеки, надання першої медичної допомоги, виконання правил дорожнього руху.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни