В Україні позбавили Медведчука права займатися адвокатською діяльністю – Новини України

В Україні позбавили Медведчука права займатися адвокатською діяльністю - Новини України

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури ухвалила рішення про позбавлення колишнього народного депутата Віктора Медведчука права на зайняття адвокатською діяльністю. Про це повідомив засновник адвокатського бюро Роман Титикало у своєму Facebook.

– Медведчук більше не адвокат! Історична справедливість відбулася! Щойно Дисциплінарна палата КДКА Київської області задовольнила нашу з Іллею Костіним скаргу та позбавила Медведчука права на зайняття адвокатською діяльністю, – повідомив Титикало.

Як зазначено у повідомленні, Пробота з позбавлення Медведчука права займатися адвокатською діяльністю розпочалася ще у 2016 році. Майже через 7 років комісія прийняла відповідне рішення.

Йдеться про нардепа від забороненої в Україні партії ОПЗЖ Віктора Медведчука, якого силовики затримали у квітні при спробі втекти з України. Політику інкримінують ст. 111 “Державна зрада” та ст. 438 “Порушення законів та звичаїв війни” Кримінального кодексу. Санкція цих статей передбачає покарання у вигляді в’язниці на строк до 15 років.

Після затримання Медведчука суд відправив його під варту. У вересні 2022 року політика передали Росії у рамках обміну полоненими. Натомість Москва повернула Україні 200 наших захисників.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни