В Україні повідомили про підозру голові Слідкому Росії Бастрикіну – Новини України

В Україні повідомили про підозру голові Слідкому Росії Бастрикіну - Новини України

Фото: т.ме/СБУкр

Служба безпеки України повідомила про підозру голові Слідчого комітету Росії Олександра Бастрикіна. Зловмисник сприяє масовим репресіям на тимчасово окупованих територіях нашої країни. Про це пише прес-служба СБУ.

У ході слідчих дій СБУ зібрала доказову базу на Бастрикіна. Правоохоронці задокументували його діяльність із запровадження окупаційного режиму у тимчасово захоплених районах півдня та сходу України.

– Чиновник виконує завдання вищого військово-політичного керівництва РФ щодо придушення руху опору в Україні. Крім того, Бастрикін публічно виправдовує збройну агресію Росії та захоплення частини східних та південних областей України, – додає прес-служба.

Згідно з зібраними доказами, Бастрикіну було повідомлено про підозру за двома статтями КК України. У тому числі навмисні дії, вчинені з метою зміни меж території України з порушенням порядку, встановленого Конституцією України, представником влади, і навіть визнання правомірної збройної агресії Російської Федерації проти України. Крім того, йому звинувачують у запереченні збройної агресії Російської Федерації проти України, розпочатої в 2014 році, у тому числі шляхом подання збройної агресії Російської Федерації проти України як внутрішнього громадянського конфлікту, та заперечення тимчасової окупації частини території України.

Раніше Служба безпеки України заявляє, що зібрала вичерпну доказову базу на прокремлівську пропагандистку Тетяну Монтян, яка привселюдно виправдовує російську збройну агресію проти України.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни