В Україні планують підвищити тарифи на водопостачання у два етапи

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) планує у березні 2023 року включити до порядку денного засідання комісії у формі відкритого слухання питання про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення. 12 Березня, 2023, 09:30 Україна Переглядів: 399 Ілюстроване фото. Тарифи будуть ретельно перевірені, обіцяють в НКРЕКП Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Звертаємо увагу на те, що наразі опрацьовується можливість встановлення вказаних тарифів двома етапами: з 01.04.2023 та з 01.07.2023, з урахуванням зазначених в обґрунтувальних матеріалах підходів, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу НКРЕКП.

Зокрема, проєкти тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення були ретельно перевірені, їх зміна відповідає вимогам чинного законодавства. З метою стримування фінансового навантаження на споживачів, та в той же час для забезпечення їх послугами централізованого водопостачання та централізованого водовідведення належної якості Регулятором були мінімізовані витрати у структурі тарифів.

Ознайомитися з підходами до формування тарифів можна в обґрунтувальних матеріалах, які розміщені на офіційному вебсайті НКРЕКП у розділі «Матеріали до засідань/Матеріали до засідання 27.12.2022».

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни