В Україні підключили енергоблок на одній з ТЕЦ

В Україні підключили енергоблок на одній з ТЕЦ

Фото: Wikipedia В Україні триває сезон ремонтів на ТЕЦ

Наразі дефіциту в енергосистемі немає. А електроенергії, яку виробляють електростанції, повністю достатньо для покриття потреб споживачів.

Вранці у вівторок в Україні завершився ремонт чергового енергоблоку теплової генерації. Про це повідомляє Міненерго 20 червня.

“З планового ремонту, який відбувається в межах наймасштабнішої ремонтної кампанії енергетичних об’єктів за часи незалежності, вийшов черговий блок теплової генерації. Він додасть у мережу 100 МВт додаткової потужності. Ремонтна кампанія на об’єктах генерації – теплової, гідро- та атомної – триває”, – йдеться у повідомленні.

У міністерстві запевнили, що наразі дефіциту в енергосистемі немає. А електроенергії, яку виробляють електростанції, повністю достатньо для покриття потреб споживачів.

Повідомляється, що в результаті чергового удару росіян по України уламки БПЛА пошкодили лінію електропередачі на Київщині. Без світла залишаються майже півтисячі абонентів. Також через нічний обстріл пошкоджено мережі в Миколаївській області. Знеструмлено два населених пункти.

Також через технологічні порушення, що виникли на одній з ТЕЦ, зранку у Києві тимчасово знеструмлювалися 75 тисяч споживачів. Наразі всіх заживлено за резервною лінією. Причини аварії уточнюються. Також було зафіксовано відключення високовольтної мережі оператора системи передачі на Київщині.

Через ворожі обстріли у прифронтових та прикордонних з РФ регіонів без світла залишилася частина споживачів у Запорізькій, Донецькій, Миколаївській, Херсонській областях. Через попередні обстріли залишається без світла частина споживачів у Чернігівській області.

Енергетики працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація. Зокрема, на Харківщині бригадам учора вдалося заживити понад 10 тисяч споживачів.

Загалом за добу енергетики повернули світло майже 26 тисячам абонентів у прифронтових та прикордонних областях.

Також енергетики працюють над відновленням електропостачання у південних регіонах, що посраждали від підриву росіянами Каховської ГЕС. У Херсоні заживили понад 370  споживачів. Загалом по місту залишаються без світла через підтоплення понад 14 тисяч абонентів. У деокупованій частині Херсонській області залишається знеструмленим один населений пункт – майже 1000 споживачів.

На Миколаївщині знеструмленими лишаються понад 100 абонентів. Там тривають відновлювальні роботи.

Нагадаємо, 14 червня на одній з АЕС достроково запустили енергоблок. Це додало у енергосистему 1000 МВт потужності.

Раніше Україна використала аварійну допомогу з Румунії та Польщі для підтримки балансу у енергосистемі.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни