В Україні оновили дані про дітей-жертв війни

В Україні оновили дані про дітей-жертв війни

Фото: Соцсети В Україні загинуло 460 дітей

Найбільше постраждали діти у Донецькій, Харківській, Київській, Херсонській, Запорізькій, Миколаївській, Чернігівській, Луганській областях.

Станом на ранок 4 лютого понад 1379 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Росії. Про це УНН повідомили в Офісі генерального прокурора.

Зазначається, що 460 дітей загинули та понад 919 отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Як заявили у відомстві, ці дані не є остаточними, оскільки триває робота зі встановлення жертв у місцях ведення бойових дій, на тимчасово захоплених та звільнених територіях.

Повідомляється, що найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 443, Харківській – 270, Київській – 123, Херсонській – 86, Запорізькій – 84, Миколаївській – 83, Чернігівській – 68, Луганській – 66, Дніпропетровській – 63.

“Стало відомо, що 31 січня внаслідок обстрілу росіянами Бахмута Донецької області загинув 12-річний хлопчик”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що через бомбардування та обстріли РФ пошкоджено 3126 навчальних закладів, 337 з них зруйновано повністю.

Нагадаємо, під час обстрілів Херсонщини за добу загинуло двоє людей, дев’ять отримали поранення, серед них – 5-річна дитина.

Раніше повідомлялося, що війська РФ обстріляли Костянтинівку на Донбасі серед поранених двоє дітей.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни