В Україні для пацієнтів із важкими травмами збільшили тривалість реабілітації

Відтепер пацієнти із важкими травмами замість 42 зможуть проходити реабілітацію 168 днів. Всі послуги – безоплатні для людей і повністю покриваються НСЗУ за Програмою медичних гарантій. 17 Червня, 2023, 15:30 Україна Переглядів: 214 Ілюстроване фото. Пацієнти будуть проходити вісім циклів відновлення. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Цивільні та військові з пошкодженнями спинного мозку, ампутаціями чи важкими черепно-мозковими травмами – потребують особливого підходу та уваги з боку медичної системи. Тож, якщо таким пацієнтам необхідна допомога за кількома реабілітаційними напрямками, – замість двох циклів відновлення вони можуть пройти вісім, інформують “Вікна” з посиланням на Міністерство охорони здоров’я України.

Під напрямками реабілітації слід розуміти види реабілітаційної допомоги. Наприклад, коли пацієнт одночасно потребує неврологічного та психологічного відновлення.

Для проходження реабілітації – не потрібно збирати стоси довідок та долати зайві бюрократичні перепони. Право на послуги з відновлення має будь-яка людина, якій в силу обставин загрожує обмеження функціонування.

Рішення уряду про подовження тривалості реабілітації для пацієнтів із важкими травмами значно підвищить ефективність послуг та позитивно вплине на кінцевий результат реабілітації.

Раніше, в рамках пакетів реабілітації в стаціонарних або амбулаторних умовах, всі українці мали право не більше, ніж на два реабілітаційні цикли на рік.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни