В Туреччині через три тижні після землетрусу з-під завалів врятували коня – Новини України

В Туреччині через три тижні після землетрусу з-під завалів врятували коня - Новини України

Фото: скріншот відео

Через три тижні після потужного землетрусу в Туреччині рятувальники дістали з-під завалів живого коня. Про це повідомляє видання EPrimefeed.

У повідомленні йдеться, що турецькі рятувальники продовжують пошукові роботи задля порятунку не тільки людей, але й тварин. Завдяки цьому під завалами будинку вдалося віднайти коня на 21-й день після стихійного лиха.

–  Коня оглянули ветеринари, надали необхідну допомогу, після чого його передали власнику. У результаті катастрофічного землетрусу на південному сході Туреччини постраждали не тільки люди, а й тварини. Особливу радість викликає порятунок домашніх тварин зараз, коли завершилися операції з порятунку людей, – сказано у повідомленні.

Також видання зазначає, що турки славляться своєю любов’ю до котів – місцеві жителі влаштовують для них “котячі села” з будиночками та подушками, а торговці ставлять миски біля своїх магазинів, де завжди є їжа і вода, тому порятунок котів і собак викликає в Туреччині неабиякий ентузіазм. Турецька федерація прав тварин (Hatyap) тимчасово розмістила понад 400 котів із постраждалих районів у північно-західному місті Бурса.

У Туреччині на кордоні з Сирією 6 та 7 лютого сталося два потужних землетруси магнітудою понад 7. У результаті загинули понад 50 тисяч людей, ще тисячі отримали поранення. Окрім того, впродовж лютого у країні сталося ще кілька потужних землетрусів. Зокрема, в ніч на 28 лютого у турецькій провінції Малатья стався землетрус магнітудою 4,1. Попередній землетрус стався 27 лютого також у Малатьї. Його магнітуда була 5,6. Зруйновані 25 будівель, загинула людина.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни