В соцмережах повідомили про вибухи на російському аеродромі в Енгельсі – Новини України

В соцмережах повідомили про вибухи на російському аеродромі в Енгельсі - Новини України

Фото: кадр з t.me/RBC_ua_news

У ніч проти 26 грудня російські ЗМІ та телеграмм-канали повідомили про вибухи на стратегічному аеродромі в російському Енгельсі, після яких спрацювала система оповіщення.   

– Два вибухи в районі аеродрому. Перший слабший, другий набагато сильніший, – повідомили у соцмережі, дані з яких цитує “Укрінформ”. 

Наголошується, що на місці події чутно як виють сирени, туди також виїхали пожежники.

Користувачі мережі пишуть про загиблих на аеродромі та про пошкоджені літаки. Як повідомив губернатор Саратовської області, інформація про вибухи «перевіряється силовиками». Чиновник також запевнив, що «жодних надзвичайних подій у житлових кварталах міста не було».

–  Усі історії про евакуацію з міста — нахабна брехня, створена далеко за межами країни. Відомості про подію на військовому об’єкті перевіряють силові структури, – наголосив Роман Бусаргін.

При цьому у соцмережах вже є момент вибуху та кадри з роботою сирен у Енгельсі.

Аеродром в Енгельсі розташований за сотні кілометрів від кордону з Україною. Стретегічну авіацію, що знаходиться на ньому, РФ використовує для завдання масованих ракетних ударів по Україні. Так, тут зберігається російська стратегічна авіація – бомбардувальники Ту-95 і Ту-160.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни