В Перевозці поховали 30-річного Назара Гецка, який загинув на Запоріжжі

У Войнилівській селищній територіальній громаді в останню дорогу провели захисника, мужнього воїна, нашого земляка, який віддав життя за Україну, Назара Гецка. 21 Лютого, 2023, 18:00 Калуш Переглядів: 1092 Окупанти забрали життя Назара Гецка — захисника, чоловіка, батька, сина, друга. Вічна пам’ять захиснику України! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Попрощатися із бійцем разом з рідними, бойовими побратимами, прийшло чимало жителів Калуської та Войнилівської громад, друзі Героя, духовенство.

Поховали Назара Гецка в селі Перевозець Войнилівської селищної ради, — інформує Калуська міська рада. 

Як повідомляли “Вікна”, 15 лютого на війні загинув 30-річний депутат Войнилівської селищної ради.

Окупанти забрали життя уродженця села Перевозець на Калущині Назара Гецка — захисника, чоловіка, батька, сина, друга.

Назару було лише 30. Він мав активну громадську позицію, був депутатом Войнилівської селищної ради. Ще у 2014 році пішов захищати Україну і до останнього боровся з російськими окупантами у Запорізькій області.

Головний сержант стрілецької роти батальйону територіальної оборони Назар Гецко загинув під час ворожого авіаудару в селі Малинівка, що на Запоріжжі.

Це третій військовий із Перевозця, який загинув на передовій. 

Раніше йшлося, що 41-річного бійця тероборони Івана Вінтоновича поховали у рідному Перевозці.

11 березня під час обстрілів у Київській області загинув боєць 3 гірсько-штурмової роти Ігор Ладовський, який не дожив три місяці до свого 40-річчя.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни