В Отинії на Коломийщині освятили нову дзвіницю. ФОТО

Новини В Отинії на Коломийщині освятили нову дзвіницю. ФОТО Вчора

23 жовтня з благословення правлячого єпископа Коломийської єпархії, Кир Василія Івасюка, Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин завітав на парафію Зіслання Святого Духа смт. Отинії, де очолив Архиєрейську Божественну Літургію з нагоди посвячення новозбудованої дзвіниці та завершеного іконостасу.

Гостинно та щиро вітали дорогого гостя діти й молодь  храму Зіслання Святого Духа на чолі зі своїм парохом отцем-мітратом Василем Мельничуком.

Опісля владика Володимир здійснив Чин освячення іконостасу й очолив Архиєрейську Божественну Літургію у співслужінні із о. Василем Мельничуком, парохом храму Зіслання Святого Духа, сотрудниками й духовенством Отинійського протопресвітеріату.

Звертаючись до вірних, владика Володимир зазначив: «Християнська Любов повинна бути вища за звичайну людську любов, бо усі християни є діти Отця Небесного… Ми іноді поспішаємо назвати своїм ворогом того, хто насправді не є ворогом для нас, а просто ближній наш, який вільно або мимоволі зробив нам неприємність. Справжній ворог є той, хто шкодить нашій душі і спасінню. Ворог наш той, хто ненавидить нас, намагається відняти життя, здоров’я, майно, країну та зашкодити нашому доброму імені. Зло – завжди зло, і зі злом потрібно боротися в усіх його видах і проявах. Його потрібно викорінювати по можливості добром, любов’ю, молитвою, настановами та благотворністю».

Цього ж дня дияконські свячення отримали два піддиякони – Василь Катеринюк та Ростислав Ломпас.

В кінці Божественної Літургії жертводавці та усі, хто причинилися до будівництва дзвіниці і виготовлення іконостасу, були відзначені почесними грамотами Коломийської єпархії та Івано-Франківської митрополії.

Опісля о. Василь Мельничук висловив вдячність владиці Володимиру та усім священнослужителям за спільну молитву, а нововисвячені диякони подякували Богу за дар священства, Владиці Володимиру – за уділення свячень, батькам та усім душпастирям  – за підтримку у провадженні їх до священничого сану.

Після завершення молінь владика Володимир здійснив Чин освячення нової дзвіниці, на якій вмонтовані дзвони, вагою 1000, 500, 250, 60 і 30 кг., й будівництво якої   тривало з 2018-2022 рр. Також у ній знаходяться катехитичні класи, кухня та все необхідне для катехизації.

Завершилися моління архиєрейським благословенням Митрополита Володимира та молитвою за Україну «Боже Великий, Єдиний».

 

Пресслужба Коломийської єпархії

Фото: Галина Семчук

До теми: ФОТО. У Коломиї відкрили унікальну дзвіницю з карильйоном, яку збудували за ініціативи Андрія Іванчука

ВІДЕО. Історичний день для Покутського краю – відкриття дзвіниці біля церкви св. Йосафата у Коломиї 

Дзвіниця біля церкви св. Йосафата у Коломиї: коротка історія. ФОТО

Дзвіниця Андрія Первозванного у Коломиї: історія зведення. ФОТО, ВІДЕО

Підписуйтесь на нас у Facebook, Тelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни