В ОП вказали на нову мету кремлівської “СВО”

В ОП вказали на нову мету кремлівської "СВО"

Фото: АР (архівне фото) Володимир Путін та його прессекретар Дмитро Пєсков

Михайло Подоляк запропонував росіянам мислити на один крок уперед і розпочинати нову інформаційну кампанію “російської перемоги”.

У Росії на 15 місяць повномасштабної війни вигадали справжню мету так званої “спеціальної військової операції” – не допустити падіння Бєлгородської області та інших регіонів РФ. Про це написав радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter у вівторок, 23 травня.

“Офіційний Кремль (устами Пєскова) на 15-й місяць повномасштабної війни нарешті сформулював мету “СВО”: не допустити падіння Бєлгородської області. Дуже рефлективно і недалекоглядно. Пропоную мислити на один крок уперед і розпочинати нову інформаційну кампанію “російської перемоги”: “Досягнуто. Разом і назавжди. Калуга, Тула, Рязань – це Росія”, – написав Подоляк.

За його словами, зараз настав час для російського режиму, щоб замислитись над об’єктивними речами: чим раніше він виведе війська з території України, тим менш грандіозною для Росії катастрофою все закінчиться у фіналі.

Нагадаємо, речник Кремля Дмитро Пєсков уже два дні поспіль коментує операцію громадян РФ із Російського добровольчого корпусу та Легіону Свобода Росії у Бєлгородській області по звільненню Росії від путінського режиму. Сьогодні він висловив “глибоку стурбованість” і додав, що необхідне продовження “СВО”, щоб у майбутньому такі речі не повторювалися.

Тим часом діяльність бійців РДК та Легіону Свобода Росії охопила площу розміром понад 30 кв. км.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни