В ОП пояснили, чому Україна не може нині вести переговори з Росією

В ОП пояснили, чому Україна не може нині вести переговори з Росією

Фото: Офіс президента Супротивник шукатиме в нашій державі нових посіпак, зазначає Михайло Подоляк

Росіяни переконані у тому, що вони “мають право безкарно вбивати та паралельно казати про припинення вогню”, заявив Михайло Подоляк.

Україні на сьогоднішній день не можна вести “мирні переговори” з Росією. Причина цього полягає в тому, що для РФ переговорний процес треба виключно як маскування, спосіб втягнути Київ у багаторічний процес обговорення, що не завадить окупантам убивати українців. Про це заявив радник креівника Офісу президента (ОП) Володимира Зеленського Михайло Подоляк в інтерв’ю 24 каналу, опублікованому в четвер, 10 серпня.

На його думку, супротивник тим часом шукатиме в нашій державі нових посіпак. Крім того, ворог буде сворювати лояльні до себе партії, буде вкладати гроші у власну мілітаризацію, робитиме апгрейд армії, проводитиме додаткову мобілізацію.

“Росія у такому вигляді, як сьогодні, зможе існувати виключно у форматі нескінченої війни різних інтенсивностей. Щойно вона програє, то зникне в такому політичному вигляді… Вони воюють з нами, не беручи до уваги територію чи державність України, за право бути варварами. Тому з ними не можна буде ні про що домовитись”, – наголошує посадовець.

Подоляк додав, що росіяни переконані: “у них є право безкарно вбивати та паралельно казати про припинення вогню”.

“Відповідно, коли говорять про фіктивні “мирні переговори”, водночас атакуючи крилатими та балістичними ракетами, то абсолютно щиро вірять, що це правильно. Вони ірраціональні. Тож ви не можете прийти на переговори і сказати їм умовно перестати обстрілювати школи чи лікарні. Вони не розумітимуть, чому ні. Мовляв, ми ж воюємо з вами, маємо на це право”, – додав радник голови ОП.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський вважає, що заяви його бразильського колеги Луїса Інасіу Лули да Сілви стосовно “мирного” врегулювання війни в Україні не приносять спокою. Оскільки голова Кремля Володимир Путін не відрізняється від будь-якого колонізатора, тому мова про “безпеку РФ” видається дивною. 

США оцінили ймовірність переговорів Києва і Москви

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни