В офіційно ОБСЄ заявили, що не мають представників на Донбасі – Новини України

В офіційно ОБСЄ заявили, що не мають представників на Донбасі - Новини України

Фото: t.me/Tsaplienko

Представників Організації з безпеки та співробітництва у Європі (ОБСЄ) на Донбасі немає. Крім того, організація наразі не використовує в цих регіонах автівки з розпізнавальними знаками ОБСЄ. Прор це йде мова в Твіттері ОБСЄ.

– ОБСЄ не має присутності на Донбасі. Якщо ви побачите на Донбасі будь-які автомобілі з розпізнавальними знаками ОБСЄ, можете бути впевнені, що вони не використовуються в цілях ОБСЄ, – наголосили у органызацІЇ.

При цьому вдень 15 січня ряд журналістів повідомили у соцмережах про те, що перед КПП біля окупованого Ізварине знаходяться трейлери-автовози, які заїжджають з Росії. На трейлерах білі позашляховики Toyota Land Cruiser з маркуванням ОБСЄ.

– Саме на таких автомобілях до 24.02.2022 пересувались по Донбасу спостерігачі СММ ОБСЄ. Машини ОБСЄ легально жодним чином не могли опинитися в розпорядженні росіян, – повідомив журналіст Андрій Цаплієнко. 

Він припустив, що автомобілі потрібні росіянам для провокації. Так, їх можуть підірвати, не виключено, що із жертвами, а потім звинуватити Україну в злочині проти ОБСЄ.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни