В одному з ліцеїв Яблунівської ТГ оновили харчоблок (фото) – Новини Галича

Днями відбулося урочисте відкриття харчоблоку Уторопівського ліцею Яблунівської територіальної громади.

Модернізація об’єкту стала можлива завдяки сприянню депутатів, меценатів, а також виділеним коштам із місцевого бюджету Яблунівської територіальної громади та великій праці технічного персоналу цього закладу.

Участь у відкритті харчоблоку взяла т.в.о начальника Косівського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Вікторія Фейчук, котра вручила керівництву ліцею паспорт закладу загальної середньої освіти на 2021-2025 р., що був розроблений Головним управлінням за участі департаменту освіти ОДА і має на меті вивчення стану матеріально-технічної бази навчального закладу.

У процесі підготовки об’єкту придбали та встановили нове технологічне обладнання, провели якісний ремонт харчоблоку: придбали та встановили нові двері, облаштували облицювальною керамічною плиткою стіни та підлогу всіх наявних приміщень.

“Харчоблок зазнав суттєвих змін, відтепер у ліцеї нова кухня, чудові умови для роботи кухарів, а головне – тепер дітям тут зручно, затишно і безпечно”, – кажуть у Держпродспоживслужбі.

Читайте також: В одному з ліцеїв Франківська оновили їдальню (фото)

  • Категорії: Діти, Життя, НовиниПомічено: ліцей, Ремонт, харчоблок, Яблунівська ОТГ

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни