В Коломийському районі розгортають “Пункти незламності”

Новини В Коломийському районі розгортають “Пункти незламності” Сьогодні
Засідання оперативного штабу з координації дій та дотримання режиму воєнного стану на території Коломийського району 21 листопада розпочалось із вшанування загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Начальник Коломийської районної військової адміністрації Любомир Глушков привітав присутніх зі святом Свободи і Гідності і церковним святом архістратига Михаїла.

Засідання було тривале та продуктивне,оскільки з настанням холодів постає багато задач, які потрібно вирішувати в короткі терміни.

З настанням холодів в громадах розгортаються пункти обігріву, але цього року вони будуть двох видів: звичні для всіх пункти обігріву, де можна недовго погрітись або перечекати негоду, і “Пункти незламності” – пункти обігріву, які облаштовані для можливості довготривалого розміщення великої кількості людей. Останніми можна скористатись у разі екстренної ситуації – відключення електроенергії чи теплопостачання на тривалий час чи у будь-яких інших критичних ситуаціях. “Пункти незламності” передбачають наявність генератора, обігріву, забезпечення всім необхідним для проживання людей певний час.

На теренах Коломийщини визначено 9 “Пунктів незламності”. Відповідальні працівники військової адміністрації доповіли про стан готовності “Пунктів незламності” та пунктів обігріву на сьогоднішній день.

Керівники силових структур доповіли щодо ситуації в районі, дотримання комендантської години, питання мобілізації військовослужбовців та техніки на підтримку Збройних Сил України.

Начальник Коломийської районної військової адміністрації Любомир Глушков подякував головам громад за тісну співпрацю у вирішенні складних нагальних питань та наголосив, що попереду ще багато роботи, спрямованої на підтримку Збройних Сил України, внутрішньо переміщеним особам, відновленню інфраструктури та інших нагальних потреб.

“Разом наближаємо День нашої Перемоги” – зазначив Любомир Глушков.

За результатом наради дані відповідні доручення.
Коломийська районна державна адміністрація
Підписуйтесь на нас у Facebook, Тelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни