В Києві виявили 9 мешканців, які публікували в соцмережах відео роботи ППО – Новини України

В Києві виявили 9 мешканців, які публікували в соцмережах відео роботи ППО - Новини України

Фото: facebook.com/UA.KyivPolice

Правоохоронці  встановили дані 9-х жителів Києва, які знімали роботу протиповітряної оборони під час чергової атаки рф на столицю України, а потім виклали відео у соціальних мережах. Як повідомили в пресслужбі поліції, дані порушників передані працівникам СБУ.

Правоохоронці наголосили, що під час обстрілу столиці соціальні мережі швидко заповнилися відео, що демонструють роботу протиповітряної оборони. Співробітники Управління карного розшуку столичного головного управління поліції разом із працівниками кримінального аналізу виявили дев’ятьох громадян, які знімали та незаконно поширювали цю інформацію.

Серед порушників виявили сім жінок та двох чоловіків у віці від 23 до 49 років. Відомостями, які вони незаконно оприлюднювали, можна було розкрити специфіку роботи системи протиповітряної оборони.

Всіх порушників доставили до поліцейських відділків, де з ними провели бесіди оперативні працівники, і вони надали пояснення.  Зараз їх передали працівникам Служби безпеки України для розслідування всіх обставин.

В поліції Києва в черговий раз нагадали про заборону фото- та відеозйомки роботи системи протиповітряної оборони та попросили людей зберігати інформаційну тишу, «оскільки мовчання є надійним опором для наших захисників».

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни